Koolitused

  • “Liikumise tähtsus tänapäeval” Tänapäeva töökultuur liigub üha enam infotehnoloogiliste lahenduste suunas, mis tihtilugu toob endaga kaasa sundasendis arvuti taga töötamise. Ükski inimene pole loodud igapäevaselt samas asendis 7-9h istuma ning see toob paratamatult endaga ajapikku kaasa ka tagajärjed. Mida me saaksime teisiti või paremini teha nii töökeskkonna siseselt kui ka väljaspool?
  • „Kuidas kiirel ajal hakkama saada?”
    Kõik  tahavad teha kõike. Kogeda kogenematut. Järjepidevalt olla järjepidev. Suuta suutmatut. Meil kõigil on pidevalt kiire kuid kuidas olla võimalikult produktiivne ning samal ajal mitte läbi põleda? Olles ise viimased kaks aastat õppinud kahes koolis samal ajal, käinud edukalt tööl ning leidnud ka vabaaega iseenda ja elukaaslase jaoks, leian et see on omaette kunst.
  • Annan koolitusi Eesti Massaaži- ja Teraapia koolis teemal „Harrastussportlase koolitus”: Koolitus on mõeldud harrastussportlastele kes tahavad oma igapäevaseid treeninguid natukene rohkem lahti mõtestada. Antud esitluse käigus puudutame ka levinumaid vigastusi, kuidas neid ennetada ning milline võiks olla ravi.

 

Võta ühendust