Suur motivatsioon on suurepäraste tulemuste vundamendiks!

Olen personaaltreener, kelle koduklubiks on MyFitness Balti Jaama Turg spordiklubi. Tööle asusin turuhoone ning spordiklubi valmimisest saati. Peamiselt tegelen jõutreeningu, kaalu langetuse, rühi ja liikuvuse parandamisega, treeningud alles alustajale ning treeningud oma keharaskusega. Trenni saab tulla igaüks kel soov end liigutada. Olen kokkupuutunud tippsportlastest kuni pensionärideni. Liigutada saab end kas üksi, sõbraga või treeningprogrammi raames. Suve perioodil korraldan ka iganädalaselt välitreeningute sarja ning käin klientidega väljas trenni tegemas – võimalusi on igasuguseid! Ühtlasi koostan ka treeningkavasid.

Hinnakiri

Personaaltreening 1x – 45.00


Personaaltreening 3x – 120.00


Personaaltreening 7x – 266.00


Grupi personaaltreening 7x – 579.00


Kehaanalüüs* – 15.00


Trenni- ja toitumisnõustamine** – 45.00


Treeningprogramm 7x (1 inimese tasu 4-liikmelises grupis) – 126.00


Personaaltreening sõbraga 1x – 59.00


Personaaltreening sõbraga 7x – 346.00

Mitteliikmele lisandub klubisse ühe korra sissepääs 6,5 eurot igal treeningkorral.

* Jawon ioi 353 kehaanalüsaator võimaldab saada oma keha kohta baasinfot (kaal, pikkus jne), kui ka spetsiifilisemaid näitajataja (lihasmass, rasva%, bioloogiline vanus jne) . Tulemused on 99% täpsusega ning soovituslikud tulemuste näitajad on kooskõlastatuses WHO’ga (Maailma Tervise Organisatsiooniga). Lisaks eelnevale infole kuvab Jawon põhiainevahetuse ning päevase soovitusliku kaloraaži. Kehaanalüüs sisaldab ka konsultatsiooni treeneriga.

**Trenni-ja toitumisnõustamisel saad tunni aja jooksul teada väga palju kasulikku informatsiooni, et treenida tervislikumalt ja efektiivsemalt ning kombineerida enda liikumisharrastused parimate võimalike söömisharjumustega! Toitumissoovitused sisaldavad mitmekülgse ja tervisliku söömise soovitusi. Samuti saad personaaltreeneri käest ülevaate erinevatest toiduainetest enda hetkelolevast menüüst ning soovitusi, mida tuleks muuta või parandada, et liikuda edasi parema tervise ja heaolu suunas, kaalu langetada ja saavutada parem vorm. Lisaks soovitame juurde soetada kehaanalüüsi, et eesmärkide kaardistamine oleks veelgi täpsem ja tulemuslikum.

Võta ühendust